Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania na sprzedaż Bujnice - Oferty „sprzedam mieszkanie”

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Kawalerka umeblowana Radomsko

Radomsko(Bujnice + 21 km)

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przytulna kawalerka w centrum Radomska - gotowe do zamieszkania Na sprzedaż niewielkie, funkcjonalne mieszkanie położone w centrum Radomska. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Armii Krajowej,Piotrków Trybunalski(Bujnice + 22 km)

329 000 zł48,15 m² 6 832,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje 48 m Po remoncie Umeblowane Ul. Poprzeczna Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 4. piętrze w bloku po termomodernizacji. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Wola Krzysztoporska

Wola Krzysztoporska(Bujnice + 15 km)

340 000 zł46,38 m² 7 330,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie, położone w Woli Krzysztoporskiej przy ul. Kościuszki. Salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z wc oraz przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Bujnice + 22 km)

310 000 zł47,22 m² 6 565,01 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| t ylko u nas komfortowe mieszkanie w kamienicy! Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej, odremontowanej kamienicy położonej na terenie ogrodzonym z wjazdem przez bramę.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Bujnice + 22 km)

435 000 zł56 m² 7 767,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfort, przestrzeń i spokój | 2-pokojowe mieszkanie na sprzedaż Piotrków Trybunalski, ul. Fabryczna | 56 m | z komórką lokatorską Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe Sulejów

Sulejów(Bujnice + 24 km)

299 000 zł70 m² 4 271,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie dwupoziomowe w zabudowie szeregowej w Sulejowie. Dostępne są łącznie 3 podobne lokale różniące się powierzchnią działki i jej usytuowaniem. Pojedynczy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski(Bujnice + 22 km)

485 000 zł47,50 m² 10 210,53 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

| na sprzedaż nowoczesny i komfortowy apartament o powierzchni 47,5 m , położony na 1. piętrze w 2-letnim bloku przy ul. Nowy Świat

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łódzka

Piotrków Trybunalski(Bujnice + 22 km)

369 000 zł62,22 m² 5 930,57 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż eleganckie, funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 62,22 m , położone na 2 piętrze przy ul. Łódzkiej w Piotrkowie Trybunalskim. Nieruchomość wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Paderewskiego

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Bujnice + 22 km)

525 000 zł77,93 m² 6 737 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1983

Świetna alternatywa dla dużej rodziny. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. To aż 78 m funkcjonalnej przestrzeni w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belzacka

35-lecia,Piotrków Trybunalski(Bujnice + 22 km)

425 000 zł64 m² 6 641 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla dużej rodziny lub jako pewna inwestycja pod wynajem. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia, po remoncie, bez stresu i dodatkowych kosztów na start. Lokalizacja: piotrków.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bujnice

Bujnice,łódzkie

95 000 zł70 m² 1 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

70m2 Gorzkowice, bujnice: do sprzedania własnościowe mieszkanie składające się z 4 pokoi (pokój dzienny 16m2 oraz sypialnie 11m2, 11m2 i 11m2), kuchni 11m2, przedpokoju 6m2, łazienki 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bujnice

Bujnice,łódzkie

95 000 zł70 m² 1 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bujnice

Bujnice,łódzkie

95 000 zł70 m² 1 357,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij